درباره ما

شرکت مدیکالا در سال 1390  با هدف واردات و توزيع بهترين مواد و مدرن ترين تجهيزات دندانپزشکي و آموزش علوم نوين مربوطه تأسيس گرديد و اکنون پس از گذشت شش سال از فعاليت صادقانه و سخت کوشي جهت جلب رضايت مشتريان، به عنوان یک شرکت پویا ،جوان و رو به رشد در زمینه تجهیزات پزشکی و مواد دارویی شناخته میشود.

مدیکالا هم پاي واردات کالاهاي استنت های دارویی قلبی و بر عهده داشتن نمايندگي انحصاري چندین برند از معروف ترين توليدکنندگان بنام در اروپا و آمريکا، با تأسيس شرکت هاي جانبي وارد کننده و توزيع کننده در عرصه مکمل های ورزشی و همچنین متریال دنتال نيز فعاليت گسترده اي دارد.

مدیکالا مجموعه اي منحصر بفرد در بخش خصوصي ايران بحساب مي آيد. اين مجموعه با بيش از 25 نفر پرسنل کارآزموده و تحصيل کرده مهندسی پزشکی در بخش هاي مختلف علمي، فني، واردات، بازاريابي و فروش به خدمت رساني به جامعه پزشکی کشور مشغول است و روابط نزديکي با تيم هاي علمي و مشاوران زبده دانشکده های پزشکی و ساير مراکز علمي و پژوهشي کشور داشته و در بخش آموزشي خود با معروف ترين اساتيد دانشگاهي و متخصصين ايراني و اروپايي همکاري مي نمايد؛ زيرا هدف مدیکالا صرفاً عرضه کالاها نيست بلکه اطلاع رساني، آموزش تکنولوژي هاي جديد، برگزاري همايش هاي علمي و ... نيز از اهداف کلان اين مجموعه هستند.
مدیکالا با داشتن ارتباط با بيش از پنج  کمپاني از معروفترين شرکت هاي بين المللي تولید کننده استنت در اروپا و آمريکا و ارائه محصولات متنوع و داراي بالاترين کيفيت هميشه توانسته است به بهترين شکل پاسخگوي نياز هاي متخصصان قلب و بيماران آنها باشد و به تعهد خود در ارائه برترين محصولات به پزشکان ايران جامه عمل بپوشاند.

بخش نمایندگان مدیکالا نيز با داشتن پرسنل ماهر و آموزش ديده در تهران و شهرستان هاي مختلف کشور هميشه در کنار مراکز درمانی محترمي است که محصولات اين شرکت را خريداري نموده اند.

مدیکالا هميشه متعهد است که با صداقت کامل و احترام به مشتريان، محصولات برتر را معرفي و در اختيار پزشکان کشور قرار دهد و کليه فعاليت هاي اين شرکت نيز حول اين محور برنامه ريزي و عملي مي گردند و بواسطه داشتن تيم هاي مجرب علمي-آموزشي، تحقيقاتي، بازاريابي و خدماتي فني مهندسي خود همواره آماده راهنمايي و پاسخگويي به پزشکان محترم کشور مي باشد.

فارسی سازی و توسعه توسط آلتمیست تم. Copyright © 2017. All Rights Reserved